Догляд за прикрасами

Головні правила догляду за дерев'яними прикрасами від FrozenWorlds

Інтернет-магазин «FROZENWORLDS» пропонує недорого купить унікальні ювелірні прикраси, виконані лише з екологічно чистих природних матеріалів. Така біжутерія стане не тільки стильним й оригінальним аксесуаром, але й вигідно підкреслить Вашу Індивідуальність.

Зовнішній вигляд дерев'яних прикрас від FrozenWorlds

В цьому розділі нашої інтернет крамнички ви можете переглянути зовнішній вигляд наших виробів в категорії біжутерії, та унікальних виробів з дерева.

 Пакування виробів з дерева від "FROZENWORLDS"

Як дізнатися розмір пальця?  

Продуктами нашого інтернет-магазину є кільця, які виготовлені з натуральних матеріалів. Частина ювелірних виробів зроблена з дерева, тому що вони відповідають їх розміру пальцем після покупки буде неможливим. Тому перед замовленням вашої̈ улюбленої моделі необхідно ретельно підходити до визначення його діаметра. У цій статті ми розповімо вам, як визначити розмір пальцем якомога точніше .  

Про нас

Унікальні прикраси від «FROZENWORLDS»

Біжутерія представлена в нашому каталозі, є оригінальною і може позитивно підкреслити вашу індивідуальність. Ми розробили лінійку спеціальних прикрас ручної роботи з натуральних матеріалів, і з радістю представляємо товар нашим клієнтам.

  • Україна, Київ
  • +38 098 190 76 43
  • sales@frozenworlds.net
keyboard_arrow_up