Догляд за прикрасами

Головні правила догляду за дерев'яними прикрасами від FrozenWorlds

Інтернет-магазин «FROZENWORLDS» пропонує недорого купить унікальні ювелірні прикраси, виконані лише з екологічно чистих природних матеріалів. Така біжутерія стане не тільки стильним й оригінальним аксесуаром, але й вигідно підкреслить Вашу Індивідуальність.

Щоб модна прикраса дарувала вам радість як можливо довше, а також не втрачало своїх властивостей, притримуйтесь простих рекомендацій з приводу зберігання.

Основні фактори впливу, котрі наносять шкоду природній біжутерії

Головою перевагою дерев'яних прикрас являється їх довговічність, котру можливо очікувати при правильному використанні. Основні фактори,що псують структуру натурального виробу:

 • механічні пошкодження;
 • сонячний ультрафіолет;
 • хімічна взаємодія;
 • контактування з водою.

Догляд за кільцями, виконаними з натурального дерева, доволі простий. Щоб вироби завжди виглядали новими, зверніть увагу на наступні рекомендації:

Правила догляду та зберігання дерев'яної біжутерії

Якщо намічаються заручини, і щоб зробити її яскравою та пам'ятною, подаруйте своїй другій половинці унікальне кільце для пропозиції. Вірне зберігання гарантує аксесуара довговічність.

 1. Уникайте контакту з водою. Щоб дерево не почало розкладатись, потрібно знімати кільце під час миття посуду, приймання душу, купання в водоймах і інших процедурах.
 2. Небажаний контакт з будь якими хімічними засобами (гелями, лаками, лосьйонами і інше.), так як наслідки реакції з покриттям можуть бути не передбачуваними.
 3. Пряме попадання сонячних променів може стати причиною вигоряння кольору і розсихання дерева, тому зберігати кільце потрібно в темному місці.
 4. Намагатися оберігати прикраса від контакту з колючими і ріжучими предметами, не упускати на підлогу.

Незабаром асортимент нашого магазину розширитися. Тут можна буде знайти : сережки, намиста, амулети й багато чого цікавого.

Сподіваємося, що з нашою допомогою догляд за прикрасами буде простим і приємним!

 

Про нас

Унікальні прикраси від «FROZENWORLDS»

Біжутерія представлена в нашому каталозі, є оригінальною і може позитивно підкреслити вашу індивідуальність. Ми розробили лінійку спеціальних прикрас ручної роботи з натуральних матеріалів, і з радістю представляємо товар нашим клієнтам.

 • Україна, Київ
 • +38 098 190 76 43
 • sales@frozenworlds.net
keyboard_arrow_up