Політика повернення товарів та коштів 

 

На нашому сайті ви зможете в зручному режимі замовити неповторні прикраси, які створюються на основі натуральних натуральних матеріалів. Оригінальні вироби, створені турботливими руками досвідчених майстрів, не включаються до переліку речей, які не підлягають поверненню, тому можна відмовитися від продукції в ситуації, якщо у вас немає функціональних характеристик моделі.  

Справа в тому, що розвиток натуральних ювелірних прикрас-це складний процес, який треба підходити з усією строгості. Так як ми приймаємо замовлення без прямого контакту з клієнтом, це дуже рідко, але можуть бути ситуації, коли, наприклад, створений кільце не вписується в розмір. Причини, які можуть бути масою: 

Неправильне вимірювання діаметра пальця (Докладніше про нього в нашому розділі); 

Змінити дані (люди можуть отримати кращу або втрачати вагу). 

Саме ці причини стають головними передумовами реєстрації повертається. Ця процедура проводиться відповідно до закону: покупець має право вимагати повернення повної суми грошей в ситуації, якщо модне оздоблення не вписується. 

Основні вимоги до повернутого елемента 

Відповідно до закону про права споживача, продукт підходить для повернення або обміну за такими умовами: 

Не слід підписувати, що він використовується. Якщо прикраси будуть видимі подряпини або проколів, внутрішня частина кільця буде злегка пошарпаний, то ми не можемо прийняти його назад. 

Збережіть вихідне подання. Якщо прикраса в силу будь-яких обставин втрачає торгівлю поява на вині клієнта, то ми маємо всі права відмовити у поверненні.  

Тому кільця, амулети, сережки та намиста, які ви будете замовляти у нас, необхідно відразу перевірити при доставці. Якщо у вас немає об'єктивних причин, або ви знайдете існування шлюбу, ми, безумовно, повернення повної вартості продукту протягом двох тижнів.  

Для того, щоб розпочати процедуру повернення грошей, вам необхідно зв'язатися з нашими менеджерами, які проконсультують вас з цього питання і нададуть рекомендації.  

Нагадаємо, що наш магазин не прийме кілець, які були у використанні протягом деякого часу, отримали тепло лікування, не знімати при вмивання блюд і купання, а також були неправильно збережені.

 

Повернення дерев'яних кілець можливо тільки - в деяких випадках:

Гарантія надається на всі вироби натуральної біжутерії від нашого інтернет магазину, а саме:

Сережки з дерева ювелірної смоли, та фурнітури.

Кільця з дерева та ювелірної смоли.

 

 

З повагою - колектив "FrozenWorlds" - унікальних прикрас з дерева ручної роботи!

 

 

Про нас

Унікальні прикраси від «FROZENWORLDS»

Біжутерія представлена в нашому каталозі, є оригінальною і може позитивно підкреслити вашу індивідуальність. Ми розробили лінійку спеціальних прикрас ручної роботи з натуральних матеріалів, і з радістю представляємо товар нашим клієнтам.

  • Україна, Київ
  • +38 098 190 76 43
  • sales@frozenworlds.net
keyboard_arrow_up